Szycie na miarę

Oferuję również szycie wszelkiej odzieży miarowej: odzież sportowa, codzienna, suknie wizytowe, suknie wieczorowe oraz okrycia wierzchnie.

Istnieje duże zapotrzebowanie na konfekcję, podkreślającą indywidualizm jej użytkownika. Wiele osób narzeka nie tylko na standardowość krojów i fasonów, ale również na brak możliwości odpowiedniego dopasowania rozmiaru, przy czym dotyczy to osób zarówno szczupłych jak i XXL. Stąd pomysł utworzenia miejsca, w którym zarówno osoby wymagające jak i o niestandardowej budowie ciała otrzymają fachowa pomoc dostoswaną do ich indywidualnych potrzeb. Szycie na miarę realizuję na podstawie rysunku, fotografii lub gotowych modeli.

Dodatkowym atutem takiej usługi może być wykończenie poszczególnych elementów zgodnie z pomysłem klienta nadające indywidualny charakter stroju dopasowany do gustu i specyfiki klienta.

Przy szyciu miarowym konieczna jest przynajmniej jedna lub dwie przymiarki dla lepszego dopasowania ubioru do indywidualnego charakteru i wymiaru klienta.

Czas realizacji zleceń jest uzależniony od nawału pracy głównego profilu mojej działalności, czyli konstrukcji odzieży, dlatego nie należy czekać na ostatnią chwilę.

Powrót do oferty usługowej